До уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали загальну систему оподаткування!

З 01 січня 2016 року вносяться зміни до форм декларування доходів для фізичних осіб, а саме до декларації про майновий стан та доходи.

Відповідна форма вже затверджена наказом Міністерства фінансів та зареєстрована в Міністерстві юстиції. Як повідомляє Державна фіскальна служба в новій декларації об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору, що значно спрощує її заповнення. Крім того, кількість сторінок зменшено з 4 до 2, а кількість податків – з 7 до 4.

На рахунок додатків, то такі будуть заповнюватись лише при отриманні доходів, які передбачають особливий розрахунок оподаткованого доходу при: отриманні доходів від двох та більше податкових агентів, операціях з інвестиційними активами, отриманні іноземних доходів, визначенні оподатковуваного доходу від здійснення підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Ще однією позитивною зміною є те, що інформація, яку раніше потрібно було заповнювати в окремих додатках, тепер відображатиметься в самій декларації. Це стосується зокрема інформації про уповноважену особу, яка від імені платника податку подає декларацію. Відомості про відчуження нерухомого або рухомого майна заповняються в додатку без переліку такого майна. Дані про отриманні доходи від здачі майна в оренду також відображатимуться в самій декларації без заповнення додатку. Зважаючи на вище перераховані зміни, спеціалісти «K&K Consulting» висловлюють свою думку, що дані нововведення позитивно вплинуть на здачу податкової звітності, а також нагадують що підприємцям, які обрали загальну систему оподаткування, декларацію про майновий стан і доходи потрібно здати не пізніше ніж  за 40 днів після закінчення податкового року – до 10 лютого 2016 року.

Якщо у Вас виникнуть питання по заповненні чи здачі відповідної звітності ми з радістю Вас проконсультуємо і допоможемо у вирішенні будь-яких питань.

 

K&K Consulting 

Tel: (097)951-01-15

       (095)921-73-93

       (044)331-18-23

Email: Evgenia@2kk.com.ua

           Irina@2kk.com.ua