Подання звітів в статистику, пенсійний, податкову.

(місячна, квартальна, річна)

 

Якщо ви тільки зареєструвалися як приватний підприємець, то вас супроводжує величезна кількість питань, особливо тих, які відносяться до подачі звітів.

 

Довірте цю роботу професіоналам!

 

Якщо Ви зареєстровані в Києві, то не має значення в якій податкової ви знаходитесь на обліку, ми покриваємо всі.

Якщо у вас реєстрація не в Києві, то можна подати звіт в електронному вигляді, для цього необхідно оформити ключі в будь-якій філії АЦСК. Адреси розташування філій ви знайдете перейшовши за цим посиланням http://acskidd.gov.ua/r_kor.

 

Ми надаємо допомогу в оформленні документів, які необхідні для оформлення електронних ключів, якщо ви вирішили оформити їх самостійно. У випадку, якщо у вас немає можливості оформити ключі самостійно, необхідно додатково оформляти нотаріальну довіреність на вашого представника.

 

 

Довірте цю роботу нам, і оформлення електронних ключів ми можемо провести для вас безкоштовно при укладення з нами договору на бухгалтерське обслуговування. Плюсом для діючого підприємця, буде те, що ми проводимо звірку по податках з інспектором податкової служби. І відразу можемо виявити, недоліки і їх виправити на першому етапі співробітництва.

 

Не витрачайте час на величезні черги та паперову тяганину! Доручіть це професіоналам! Ми гарантуємо вам легкий та успішний старт Вашого Бізнесу!

 

Vodafone:  (095)715-13-19
Lifecell:  (093)215-15-30
Kyivstar:  (097)951-01-15
Інтертелеком:  (044)331-18-23

 

      Office@2kk.com.ua